Дитячий музично-драматичний театр «ВІВАТ»

За шість з половиною років роботи Дитячого музично-драматичного театру «ВІВАТ» під керівництвом Світлани Антонівни Жуковіної, на його сцену вийшло більше 60 дітей від чотирьох до тринадцяти років. На заняттях діти вивчають основи акторської майстерності, сценічного руху, сценічної мови, пластики, займаються вокалом.

Свої акторські здібності вони змогли проявити в таких виставах, як «Дванадцять місяців», «Три порося», «Весела Масляна», «Миколай до нас іде», «Казка у віршах», «Подорож до країни Книжляндії», «Кицькін дім», «Мрії збуваються», «Лускунчик», «Буратіно», «Снігова королева», «Дюймовочка», «Проліски до Нового року», «Чиполіно». Також брали участь у зйомках соціальних відеороликів, показах модного одягу, майстер-класах із дитячими письменниками, концертно-розважальних, ювілейних програмах, благодійних заходах та ін.

Вихованці неодноразово ставали дипломантами різноманітних конкурсів, а вистави театру «Віват» - лауреатами та володарями Гран-прі районних, міських та Всеукраїнських фестивалів.

Працюємо ми під девізом «Талант є у кожної дитини! Потрібно його тільки помітити, розкрити та розфарбувати всіма кольорами веселки»