Конкурс читців сонетів Вільяма Шекспіра

У листопаді учні спеціалізованої школи №96 з поглибленим вивченням російської мови взяли участь у конкурсі читців сонетів Вільяма Шекспіра, що відбувся за ініціативи кафедри світової літератури в Гуманітарному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка.

Конкурс читців сонетів Вільяма Шекспіра «У вірші правда – над усе для мене…» відбувся в рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» та був присвячений 450-річчю геніального англійського митця.

Всього на конкурс було подано 258 заявок із 72 навчальних закладів м. Києва. В конкурсі взяли участь 221 учень у двох номінаціях: читання сонетів мовою оригіналу та мовою перекладу (українською, російською).

Участь у конкурсі взяли й учні спеціалізованої школи № 96 ім. О.К.Антонова Святошинського району м. Києва Іванна Коломієць, Анастасія Силка та Самір Алієв.

За результатами конкурсу з 38 учасників у своїй віковій підгрупі, дев’ятикласниця Іванна Коломієць посіла почесне ІІІ місце конкурсу читців у номінації «Читання сонетів в оригіналі».

Вітаємо учасників та переможницю конкурсу та висловлюємо вдячність вчителям світової літератури та англійської мови за професійну підготовку учнів до конкурсу читців!