Благодійна акція для учасників бойових дій зони АТО

17 жовтня в спеціалізованій школі №96 пройшла благодійна акція за участю Центру підтримки добровольців Проекту Самооборона Майдану та учасником бойових дій Третяковим О.В. – командиром розвідувального батальйону «Айдар».

В актовій залі представники благодійної організації розповіли про те на скільки для військових значуща підтримка зі сторони молодшого покоління, яку діти висловлюють в своїх малюнках та листівках.

Волонтери провели акцію «Розмалюй футболку військовому». Учні 4-х та 10 класів розмальовували футболки в національну символіку та розписували словами зі щирими побажаннями. Діти настільки були у захваті проведеної акції, що хотіли висловити свої почуття віршами та піснями. Школярі передали військовим малюнки та листи з особистими теплими побажаннями.

В цій акції брала участь директор школи Жук Л.В., яка є активним учасником благодійного руху