Корисні ресурси

 

Що таке LearningApps.org?

LearningApps.org є сервісом для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи. Метою роботи є створити загальнодоступну бібліотеку незалежних блоків, придатних для повторного використання та змін. Блоки (вони називаються Вправами) не включені в жодні конкретні сценарії чи програми, тому вони не розглядаються як цілісні уроки чи завдання, натомість їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії.

https://learningapps.org/

 

 

 

ВІЗУАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ ВЧИТЕЛЯ (VISUAL TEACHER ASSISTANT)

Ресурс «Visual Teacher Assistant» містить каталог посилань на навчальні відео, схеми, зображення і фотографії для використання вчителем на уроках фізики, хімії, біології, географії та історії.

На сайті вчитель може подати запит на підбір матеріалів з ​​певної навчальної теми. Ініціатива об'єднує освітян з різних країн світу і забезпечує обмін досвідом без мовного бар'єру. Є важливою складовою системи шкільної менеджменту School Champion.Сайт проекту: visualta.sch.in.ua.

 

 

Рекомендуємо  ГлобалЛаб

https://globallab.org/ru          

 ГлобалЛаб - це спільнота дослідників різного віку, де кожен може створити

власний навчальний або науковий проект, залучити однодумців до збору даних
по всьому світу, опублікувати результати у вигляді інфографіки та, можливо, зробити
справжнє відкриття. Дослідницька платформа  Globallab.org дозволяє учасникам
використовувати сучасні інформаційні технології при організації проектної
діяльності в різних її формах.

 

лого Khan Academywww.khanacademy.orgАкадемія Хана - це міжнародна освітня мережа. Її засновник і «гуру» Салман Хан почав з того, що колись пояснював матеріал шкільної програми своїм двоюрідним братам та сестрам і так захопився цією ідеєю, що з часом вирішив робити освітні відео та розміщувати результати своєї праці на каналі YouTube.

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс сказав: «Те, що робить Хан - приголомшливо! Я вважаю його основоположником руху на підтримку використання технологій для того, щоб дозволити більшій кількості людей вчитися і перевіряти свій рівень знань. Це початок революції!».

МОВНІ ВЕРСІЇ АКАДЕМІЇ ХАНА
  Російською мовою Українською мовою
Офіційний канал YouTube http://www.youtube.com/KhanAcademyRussian http://www.youtube.com/KhanAcademyUkrainian
Розділ на сайті Khan Academy https://ru.khanacademy.org https://uk.khanacademy.org