Весняна толока в спеціалізованій школі № 96

23 квітня 2016 року в спеціалізованій школі № 96 з поглибленим вивченням російської мови пройшла толока.

В цей весняний та нарешті сонячний і теплий день всі працівники школи, учні та їх батьки працювали над впорядкуванням території рідної школи. Учні фарбували паркани та лавки, саджали та білили дерева, приводили в порядок клумби.

Адміністрація школи вдячна учням та їхнім батькам за допомогу. Пам'ятайте, тільки від нас залежить, чи буде наше місто чистим і охайним.
 

Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96 Весняна толока в спеціалізованій школі № 96