Тиждень права. День перший

В рамках проведення шкільного тижня права, 3 грудня 2018 року, на 3 поверсі школи було відкрито виставку учнівських стінгазет, кросвордів на юридичну тематику, а також виставка малюнків «Маю право».

З метою поглиблення знань учнів про права, обов’язки та закони, в 312 кабінеті було відкрито тематичну виставку юридичної літератури «Шляхами правових знань».

Вчителем Кузнецовою Н. А.  для учнів 10-11 класу було проведено круглий стіл «Реалізація прав людини в сучасному українському суспільстві». В рамках заходу учні довели, що жодна людина не може бути позбавлена можливостей існувати та розвиватись як особистість. Було визначено права, які в жодному разі не можуть бути обмеженими. Також, учні за допомогою статей Конституції та законів України визначили , які права можуть обмежити і як саме під час воєнного стану в Україні.

1.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg