Тиждень права. День 4. Як зібрати екстрену валізу

Події останніх днів показали всім нам, що ми живемо в світі, про який нічого насправді не знаємо. Ми не знаємо, як поводитися, якщо банкомат відмовиться видавати гроші; що їсти, якщо магазини закриються на тиждень; що пити, якщо в крані не буде води; куди бігти, якщо місто захоплять вороги. Що робити цивільним людям? Куди бігти? І найголовніше - що брати з собою?

06 грудня 2018 року учні 10 класу провели практикум «Як зібрати екстрену валізу».

Під час практичного заняття учні визначились, що краще всього використовувати рюкзак.  Невеликі та експедиційні рюкзаки потрібно укладати не за принципом "важке внизу", а розподіляти вагу рівномірно. Розглянули  список речей і продуктів, які повинні бути в рюкзаку. Зясували,що у  літніх людей, інвалідів та дітей є особливі потреби. За необхідності, цей список доповнюється і коригується. Загальна вага «Екстреної валізи» не повинна перевищувати 50 кілограмів.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg