Тиждень права. День 3

5 грудня 2018 року, учні 8-11 класів, учні переглянули фільми «Країна іграшок» та «Людина посмішка».  Перегляд фільмів мали закріпити в розумінні учнів необхідність прояву співчуття гуманізму та толерантності, адже людина не стає гіршою від того , що вона має якусь ваду або іншої національності.

«Людина-посмішка" - про маргінальність людини із фізичними вадами. Через  постійну посмішку ( через пошкодження лицьового нерву в наслідок ДТП)головному герою постійно доводиться виправдовуватись і пояснювати оточуючим, що він сміється ненавмисне. Хоча це рідко допомагає, його  ніхто не сприймає серйозно і відмовляється вірити, що посмішка - лише результат нещасного випадку.

Після перегляду фільмів в учнів відбулась жвава дискусія, щодо найбільш емоційних моментів фільмів.

5.jpg 6.jpg