Тиждень історії. День пятий

Сьогодні день також насичений. Ми продовжуємо 5 хвилинки «Кроки до мрії».  Вагомою силою в боротьбі за здобуття Незалежності України стали політичні партії. Перші з них виникли наприкінці 19 ст. в Галичині. Львів, 4 жовтня 1890 року, - саме ця дата знаменується створенням Русько-української радикальну партію, в основу програми якої було покладено народницький соціалізм. У 1899 році створено Українську соціал-демократичну партію, - нова політсила сповідувала ідею "вільної держави українського люду". Крім того було сформовано Консервативну партію, Католицький русько-народний союз, Революційну українську партію та інші. Що далі?

Учні 8 -11 класів мали змогу позмагатися за титул «Найрозумніший  знавець історії», давши відповіді на 9 запитань. Знання і логіка  - це те, що необхідно для виконання гри! Успіхів!

В 5 -А класі проведено історичну вікторину «Знавці історії».  Учні закріпили знання набуті впродовж місяця,  розв’язували логічні завдання , знайомились з  цікавинками історії.

Сьогодні вшановуємо пам’ять розстріляних у Бабиному яру.  29 – 30 вересня  1941 року в Києві відбулись страшні події –розстріли мирного населення, що зробили урочище Бабин яр всесвітньовідомим символом однієї із найтрагічніших сторінок Голокосту. За різними джерелами тут убили від ста до двохсот тисяч мирних євреїв, українців, ромів, військовополонених, учасників українського визвольного руху, в’язнів сирецького концтабору, і пацієнтів павловської лікарні. Цей злочин не має терміну давності, ми пам"ятаємо. До 77 річниці трагедії у Бабиному яру учні 7-9 класів провели урок – презентацію «Пам’ятаємо…Річниця трагедії Бабиного яру…».

На жаль, тиждень закінчився… Підсумки чекайте у понеділок після 2 уроку!