Тиждень історії. День четвертий

В рамках проведення тижня історії, в спеціалізованій  школі № 96,  27 вересня , вчителем історії Кузнецовою Н.А. було проведено історичну гру «В пошуках скарбів» для учнів 8-9 класів. В ході гри  учні розгадували різні історичні цікавинки, розшифровували послання. Проведення гри мало на меті закріпити знання учнів та поглибити інтерес до історії.

Класний керівник 8-Б класу, Ємбакова Т.Ю., провела виховну годину на тему «Їхній подвиг незабутній» присвячену подіям 1941-1945 років. В ході виховної години учні дізнались про героїчні вчинки партизанів часів Другої Світової Війни та про трагічні події в Бабиному Яру вересня 1941 року.

Учні 7-А класу провели віртуальну мандрівку « Моя прекрасна Україна», завдяки якій, більш детально дізнались про архітектурні та природні пам’ятки України.

Також, сьогодні продовжили проведення інформаційної п’ятихвилинки про видатні події та особистості з історії України

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg