Рекорди школи

07 квітня 2016 року в спеціалізованій школі №96 з поглибленим вивченням російської мови відбулася урочиста частина та нагородження переможців загальношкільного заходу присвячений дню здоров’я.

Впродовж двох тижнів учні 1-11 класів демонстрували свої таланти у конкурсі спортивних рекордів школи, результати якого зберігаються у книзі «Рекорди 96 школи». Участь у конкурсі брали всі охочі. У спортивній залі навчального закладу учні вражали своїми вміннями та стараннями, намагаючись вписати власний рекорд в історію школи. Приємно вражені кількістю охочих заявити про себе в спорті, а головне позитивними результатами цього бажання, залишились і вчителі фізичної культури.

Урочиста частина закінчилася флешмобом «Сонце нам сяє», у якому брали участь усі бажаючі.

Вітаємо учнів та чекаємо нових звітів про нові досягнення.