Районний семінар "Школа молодого вчителя"

Замало бути обізнаним в нових ідеях.
Потрібно знати, де можна використати ці ідеї,
вміти з ними поводитись,
а не ними захоплюватись»
В.Сухомлинський
        19 березня 2018 року у спеціалізованій школі ім О.К.Антонова відбувся районний семінар «Школа молодого вчителя». На початку директор школи Жук Лариса Вікторівна привітала гостей, та побажала молодим вчителям професійного росту,  творчих досягнень та  впевненості у своїх силах.  Сьогодні ми бачимо наскільки швидко змінюється світ і наскільки важко, а іноді навіть абсурдно,  робити певні прогнози. І саме тому в Новій українській школі вчитель має працювати, враховуючи потребу кожного для особистої реалізації, розвитку, активної громадянської позиції, соціальної інклюзії та працевлаштування, створюючи освітній простір з використаням сучасних технологій.      Адже вчитель завжди працює на майбутнє.

Саме так почала свій виступ Бородіна Ольга Володимирівна, вчитель біології, заступник директора школи з виховної роботи, яка в своїй роботі реалізує головні принципи педагогіки партнерства: повага до особистості, доброзичливість і позитивне ставлення, довіра у відносинах, стосунках, діалог- взаємодія – взаємоповага, розподілене лідерство та принципи соціального партнерства. Акцентувала увагу на тому, що нові інформаційні технології дають нові можливості для творчості, знаходження і закріплення будь-яких професійних навичок, дозволяють реалізовувати принципово нові форми і методи навчання, відкривають учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, тому одним із засобів підвищення ефективності уроку є використання інформаційних технологій.  Під час теоретичної частини акцентувалась увага, що в НУШ вчитель починає виконувати нові ролі: Коуч, Модератор, Тьютор, Фасилітатор

Під час практичної частини Ольга Володимирівна ознайомила вчителів з можливостями використання програми Plickers на різних етапах уроку. Учасникам заняття було запропоновано відпрацювати техніку створення  власного акаунту, заповнення бази класів та створення бібліотеки запитань.

Підвела підсумки семінару методист управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної державної адміністрації Грищук Ірина Сергіівна та ознайомила всіх з проектом інтегрованого курсу природничих наук.  Слухачі школи молодого вчителя отримали цінні поради і настанови щодо подальшої роботи.

Семінар  дав молодим спеціалістам не тільки теоретичну базу для саморозвитку, а й нових друзів, кваліфікованих наставників, впевненість у собі, у своїх творчих силах, зміцнило віру в те, що цілеспрямованій людині підкоряються будь-які вершини.

img-0ec9c1c8b2306ac59f23672bc7081f66-v.jpg img_20180319_163730.jpg img_20180319_163738.jpg img_20180319_163758.jpg img_20180319_163813.jpg