Правила учнів

Загальні правила поведінки учнів

1. Правила поведінки учнів базуються на законах України, постановах Міністерства освіти та науки України та органів місцевого самоврядування, Статуті школи.

2. Учні 1-11 класів повинні відвідувати школу у діловому костюмі (рішення  Ради школи від 23.11.2017р.)

3. У випадку порушення Правил до учнів можуть бути вжиті такі стягнення:

усне зауваження;

запис зауваження в щоденник;

винесення догани, включно із занесенням її в особову справу учня;

виклик учня самого або з батьками на координаційну раду;

відшкодування завданої учнем матеріальної шкоди його батьками.

4. Заборонено приносити до школи предмети або речовини, які можуть зашкодити здоров’ю та безпеці оточуючих або завадити проведенню навчально-виховного процессу.

5. Паління та вживання алкогольних напоїв на території школи категорично заборонено.

6. У школі категорично заборонено вживати нецензурні слова, образливі й непристойні вирази, жести.

7. Учні забовязані піклуватися про згуртованість учнівського колективу, берегти й розвивати його кращі традиції.

8. Учні не мають права залишати школу під час навчального процесу без письмового дозволу адміністрації, педагогів або медичних працівників.

9. Пропускати заняття без поважних причин не дозволяється. У випадку пропуску занять за станом здоров’я учень повинен надати классному керівнику медичний документ. В особливих випадках (необхідність оздоровлення, сімейні причини) допускається відсутність на заняттях за узгодженням з адміністрацією школи – шляхом подання відповідної заяви.

10. Учні приходять в школу не пізніше, ніж за 10 хвилин до початку занять, займають свої робочі місця й готують необхідні навчальні приладдя до майбутнього уроку.

11. Учні входять до класу за дзвоником. Запізнюватися на уроки без поважних причин заборонено.

12. Під час уроку не можна створювати галас, без дозволу підводитись, відвертати увагу інших учнів від уроку.

13. Заборонено виходити з класу без дозволу вчителя. Урок закінчується тоді, коли вчитель оголосив про це. Тільки після цього учні можуть йти на перерву.

14. Учні повинні охайно вести щоденник і давати його вчителю без будь-яких заперечень.

15. Забороняється користуватися мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу, якщо користування не пов’язано з  освітнім процесом.

16. Учні забов’язані знати і дотримуватися правил техніки безпеки як під час уроків, так і після їх закінчення.

17. Учень має бути ввічливим у спілкуванні з вчителями, працівниками школи, батьками інших учнів, а також з учнями.

18. Учні повинні дбайливо ставитися до шкільного майна та речей, що належать вчителям та іншим учням. Забороняється брати без дозволу чужі речі. За пошкоджене шкільне майно батьки учня забовязані відшкодувати збитки.

19. Поза школою учні поводяться скрізь і завжди так, щоб не заплямувати свою репутацію та честь учня спеціалізованої школи № 96 ім. О.К.Антонова

КОДЕКС ЧЕСТІ АНТОНОВЦЯ

• Будь моральним, бо мораль – це підстава твоєї гідності.
  • Шануй материнську мову, бо мова – це прекрасний скарб, що відрізняє народ наш від інших народів.
  • Шануй звичаї ї традиції своїх батьків, бо це твоя сила і окраса.
  • Будь правдивий і ретельний, за це шануватимуть свої і чужі.
  • Шануй своє здоров’я і життя, а тому позбудься шкідливих звичок, які руйнують тебе і рідних.
  • Будь чистий тілом і духом.
  • Не роби ніколи чогось такого, за що мусиш потім соромитись, бо знай, що зло завжди буде розкрито.
  • Люби народ і ніколи його не зраджуй. Працюй на нього і заступайся за нього.
  • Прагни стати свідомим, багато читай і черпай знання з книжок, бо свідомість і освіченість зробить тебе сильним.
  • Не бійся потерпіти за правду, і вір що вона переможе.
  • Всюди поводься гідно і не принижуй себе ні перед ким, бо раба ніхто не шанує, а достойного і ворог похвалить, і рахується з ним.