Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році

Предмет Клас Місце ПІ учня ПІБ вчителя
Математика І Нікітіна Анастасія Філь В.В.
ІІ Гончарова Катерина Філь В.В.
ІІІ Гальченко Зоя Філь В.В.
6 Б ІІ Когут Антон Філь В.В.
6 Б ІІ Лисенко Марія Філь В.В.
6 Б ІІІ Манзюк Олександра Філь В.В.
6 Б ІІІ Руда Ліла Філь В.В.
7-А I Сологуб Анастасія Нинь А.С.
7-Б II Дубовік Дана Нинь А.С.
7-А III Ситнік Олександр Нинь А.С.
8-Б I Подобєда Володимир Нинь А.С.
8-Б II Кожевніков Ілля Нинь А.С.
8-А III Мошківська Катерина Філь В.В.
8-А III ШевченкоАнастасія Філь В.В.
9-А I Нечай Анатолій Філь В.В.
9-А II Полгороднік Іван Філь В.В.
10 I Харченко Анастасія Філь В.В.
Англійська мова 8 А 1 Горупа Альона Мєдвєдєва Ж.В.
8 А 1 Сривкова Єлизавета Мєдвєдєва Ж.В.
8 А 3 Терсенова Анастасія Мєдвєдєва Ж.В.
8 Б 2 Шемена Ельвіра Мєдвєдєва Ж.В.
9 А 1 Козютинська Олександра Мєдвєдєва Ж.В.
9 А 2 Сокол Олександра Мєдвєдєва Ж.В.
9 Б 3 Станжицький Микола Мєдвєдєва Ж.В.
10 3 Добровольска Христина Якубовська І.Є.
10 1 Новосьолов Роман Мєдвєдєва Ж.В.
10 1 Харченко Анастасія Якубовська І.Є.
10 2 Ралко Єва Мєдвєдєва Ж.В.
11 3 Беспрозванна Катерина Мєдвєдєва Ж.В.
11 3 Гавриш Анастасія Якубовська І.Є.
Інформаційні технології 10 II Новосьолов Роман Нікітіна М.І.
10 II Науменко Ілля Нікітіна М.І
10 III Коренько Даніїл Нікітіна М.І.
10 III Носач Савва Нікітіна М.І.
10 III Олейніков Іван Нікітіна М.І.
10 II Новосьолов Роман Нікітіна М.І.
10 II Науменко Ілля Нікітіна М.І
10 III Коренько Даніїл Нікітіна М.І.
10 III Носач Савва Нікітіна М.І.
10 III Олейніков Іван Нікітіна М.І.
Комп'ютерна графіка 6-А ІІІ Пальчикова Анастасія Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
6-А ІІІ Нікітіна Анастасія Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
6-Б ІІ Лазебник Катерина Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
6-Б ІІ Ласькова Христина Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
6-Б І Лисенко Марія Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
6-Б І Мельниченко Ірина Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
7-А І Горбунова Євгенія Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
7-А ІІ Махно Єлізавета Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
7-А ІІІ Горбунова Єсенія Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
8-Б ІІ Бишовець Катерина Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
9-Б І Остапенко Вікторія Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
9-Б І Клепко Олена Нікітіна М.І., Тарасун І.О.
Психологія та педагогіка 11 1 Сінчук Анна Нікітіна М.І.
11 1 Беспрозванна Катерина Нікітіна М.І.
11 1 Заглян Вероніка Нікітіна М.І.
11 2 Левашова Анастасія Нікітіна М.І.
11 2 Квятківський Олег Нікітіна М.І.
11 3 Артемов Богдан Нікітіна М.І.
11 3 Григоренко Олександра Нікітіна М.І.
10 1 Волкова Ніка Нікітіна М.І.
10 2 Гулуєва Хрестина Нікітіна М.І.
10 2 Науменко Ілля Нікітіна М.І.
10 2 Харченко Анастасія Нікітіна М.І.
10 2 Кароліщук Ольга Нікітіна М.І.
10 3 Добровольська Христина Нікітіна М.І.
10 3 Лисаченко Ольга Нікітіна М.І.
10 3 Чаплінська Карина Нікітіна М.І.
Біологія 8-А ІІ Єпіхіна Єлизавета Селезньова В.О.
8-Б ІІ Подобед Володимир Селезньова В.О.
9-А ІІ Козютинська Олександр Селезньова В.О.
9-А ІІІ Піпа Марк Селезньова В.О.
9-Б ІІ Бершов Денис Селезньова В.О.
10 ІІ Харченко Анастасія Селезньова В.О.
10 ІІ Лисаченко Ольга Селезньова В.О.
10 ІІ Попова Марія Селезньова В.О.
10 ІІІ Волкова Ніка Селезньова В.О.
10 ІІІ Бевз Карина Селезньова В.О.
10 ІІІ Ткаченко Євгенія Селезньова В.О.
11 ІІ Матата Яна Селезньова В.О.
11 ІІ Філіппська Дар’я Селезньова В.О.
11 ІІІ Григоренко Олександра Селезньова В.О.
11 ІІІ Заглян Вероніка Селезньова В.О.
11 ІІІ Сінчук Анна Селезньова В.О.
11 ІІІ Левашова Анастасія Селезньова В.О.
11 ІІІ Грибанова Юлія Селезньова В.О.
11 ІІІ Гаврилова Лідія Селезньова В.О.
11 ІІІ Гавриш Анастасія Селезньова В.О.
Фізика 7 А І Махно Єлізавета Тарасун І.О.
7 А ІІ Сологуб Анастасія Тарасун І.О.
7 А ІІІ Горбунова Євгенія Тарасун І.О.
7 А ІІІ Горбунова Єсенія Тарасун І.О.
8 Б ІІІ Кожевніков Ілля Тарасун І.О.
9 А ІІІ Сокол Олександра Тарасун І.О.
10 ІІІ Лисаченко Ольга Тарасун І.О.
10 ІІІ Новосьолов Роман Тарасун І.О.
11 ІІ Кульвановська Анастасія Тарасун І.О.
11 ІІІ Матата Яна Тарасун І.О.
Зарубіжна література 7 а І Горбунова Євгенія Міненко С.О.
ІІ Сологуб Анастасія Міненко С.О.
І Шевченко Анастасія Альбац М. О.
ІІ Мошківська Катерина Альбац М.О.
І Бершов Денис Пророченко В. Г.
10 І Ткаченко Євгенія Міненко С.О.
11 І Шнурова Кароліна Міненко С.О.
11 ІІ Беспрозванна Катерина Міненко С.О.
Хімія 8 А І Шевченко Анастасія Богуцька Б. П.
8 А ІІ Терсенова Анастасія Богуцька Б. П
8 А ІІ Мошківська Катерина Богуцька Б. П
8 Б ІІ Шемена Ельвіра Богуцька Б. П
8 Б ІІІ Бишовець Катерина Богуцька Б. П
9 А І Сокол Олександра Богуцька Б. П
9 А ІІ Козютинська Олександра Богуцька Б. П
9 Б ІІІ Остапенко Вікторія Богуцька Б. П
9 Б ІІІ Рибаченко Аделаїда Богуцька Б. П
10 І Волкова Ніка Богуцька Б. П
10 ІІ Лисаченко Ольга Богуцька Б. П
10 ІІІ Ткаченко Євгенія Богуцька Б. П
11 І Харченко Анастасія Богуцька Б. П
11 ІІ Матата Яна Богуцька Б. П
Українська мова
та література
8 А І Горупа Альона Вовченко Т. В.
8 А І Шевченко Анастасія Вовченко Т. В.
8 А ІІ Мошківська Катерина Вовченко Т. В.
9 А І Сокол Олександра Матвієнко Н. І.
9 А ІІ Козютинська Олександра Матвієнко Н. І.
9 А ІІ Нечай Анатолій Матвієнко Н. І.
9 А ІІІ Терещенко Владислав Матвієнко Н. І.
10 ІІ Лисаченко Ольга Вовченко Т. В.
10 ІІ Добровольська Христина Матвієнко Н. І.
10 ІІ Волкова Ніка Вовченко Т. В.
10 ІІІ Харченко Анастасія Вовченко Т. В.
11 І Кульвановська Анастасія Матвієнко Н. І.
11 ІІ Філіппська Дар`я Матвієнко Н. І.
11 ІІ Гавриш Анастасія Матвієнко Н. І.
11 І Матата Яна Матвієнко Н. І.
11 ІІ Мошківська Дар`я Матвієнко Н. І.
11 ІІІ  Шнкрова Кароліна Матвієнко Н. І.
11 ІІ Беспрозванна Катерина Матвієнко Н. І.
11 ІІІ Пода Анастасія Матвієнко Н. І.
11 ІІІ Харченко Анастасія Матвієнко Н. І.
Російська мова
та література
8 А І Мошківська Катерина Альбац М. О.
8 А ІІ Шевченко Анастасія Альбац М. О.
9 А І Козютинська Олександра Ємбакова Т. Ю.
9 А ІІ Сокол Олександра Ємбакова Т. Ю.
10 І Попова Марія Ємбакова Т. Ю.
10 ІІ Ткаченко Євгенія Ємбакова Т. Ю.
10 ІІ Волкова Ніка Ємбакова Т. Ю.
11 І Матата Яна Ємбакова Т. Ю.
11 ІІ Мошківська Дар`я Ємбакова Т. Ю.
11 ІІ Філіппська Дар`я Ємбакова Т. Ю.
Правознавство 9 А ІІ Терещенко Владислав Цибок А.А.
10 ІІІ Лисаченко Ольга Цибок А. А.
Історія 8 А І Шевченко Анастасія Кузнецова Н. А.
8 А І Мошківська Катерина Кузнецова Н. А.
8 А ІІ Горупа Альона Кузнецова Н. А.
8 А ІІІ Сривкова Єлизавета Кузнецова Н. А.
9 А ІІ Сокол Олександра Кузнецова Н. А.
9 Б ІІ Бершов Денис Кузнецова Н. А.
10 ІІ Лисаченко Ольга Цибок А.А.
10 ІІІ Волкова Ніка Цибок А.А.
11 І Матата Яна Цибок А.А.
11 ІІ Гавриш Анастасія Цибок А.А.
11 ІІІ Мошківська Дар`я Цибок А.А.
Географія 8 А І Шевченко Анастасія Єленіна С.П.
І Подобд Володимир Єленіна С.П.
8 А ІІ Бутенко Ярослава Єленіна С.П.
8 А ІІ Мошківська Катерина Єленіна С.П.
8 А ІІІ Сривкова Лі3а Єленіна С.П.
8 А ІІІ Єпіхіна Лі3а Єленіна С.П.
8 А ІІІ Буйко Миxайло Єленіна С.П.
9 А ІІ Терещенко Владислав Єленіна С.П.
9 А ІІ Маxно Андрій Єленіна С.П.
9 А ІІІ Нечай Анатолій Єленіна С.П.
10 ІІ Волкова Ніка Єленіна С.П.
10 ІІІ Добровольська Xристина Єленіна С.П.
10 ІІІ Xарченко Анастасія Єленіна С.П.
10 ІІІ Новосьолов Роман Єленіна С.П.