Педагогічна рада 27.12.17

 27 грудня 2017 року в спеціалізованій школі №96 І-ІІІ ступенів імені О.К.Антонова відбулася педрада на тему « Закон України «Про освіту»-2017 Академічна свобода педагогічних працівників. Розвиток ключових і предметних компетентностей  учнів та їх підготовка до успіху в сучасних умовах життя».

      Під час педради виступила з доповіддю директор школи Жук Лариса Вікторівна , яка ознайомила присутніх  з основними змінами ,які чекають  на вчителів у найближчі 10 років. Лариса Вікторівна наголосила  : "Педагог у ХХІ столітті – це насамперед компетентний фахівець із чіткою орієнтацією на професійний та особистісний розвиток і саморозвиток, здатний  нести високий рівень культури стосунків, культури співпраці, культури комунікування із суб'єктами педагогічного процесу. Він повинен так будувати свою роботу, щоб вона  відповідала потребам 21-го століття,  щоб зі школи виходив випускник ,який буде цілісною особистістю, патріотом, відповідальним громадянином, інноватором, людиною, яка  може знаходити унікальні рішення, не губиться, критично мислити і брати  на себе відповідальність.»

      З особливостями організації освітнього процесу в школі І ступеня та професійного розвитку вчителів початкової школи ознайомила присутніх Єлагіна О.І.

    Своїм досвідом роботи над формуванням ключових і предметних компетентностей учня-випускника на уроках української мови та літератури поділилася вчитель Вовченко Т.В.

       Пізнавальною була та частина педради , на якій психологи школи Даниленко І.С. та Нікітіна М.І. провели практичні тренінги з формування інтелектуальних компетентностей сучасного вчителя. Ці заняття   дали змогу перевірити  креативність і творчий підхід наших учителів до впровадження інновацій.

    Педрада видалася  корисною та практичною  для переосмислення підходів та методів  інноваційної роботи  учасників освітнього процесу, які повинні вибудовувати свою діяльність на нових принципах та засадах.

img_6916-min.jpg img_6914-min.jpg img_6912-min.jpg img_6935-min.jpg img_6918-min.jpg img_6920-min.jpg img_6911-min.jpg img_6943-min.jpg img_6952-min.jpg img_6982-min.jpg img_6987-min.jpg img_6978-min.jpg img_6974-min.jpg img_6954-min.jpg img_6959-min.jpg img_6961-min.jpg