Навчаємося разом або один день із життя в НУШ

Сьогодні, 22 листопада 2018 року, у спеціалізованій школі № 96 ім.О.К.Антонова відбувся захід «Один день із життя в НУШ».

Вранішнє коло привітань об`єднало всіх в дружню атмосферу.  Це – щоденні обговорення у колі своїх однолітків проблем класу, правил, планів, ігор на уважність та згуртованість. Такі зустрічі розвивають соціальні навички дітей, вміння вислуховувати інших та не боятися висловлювати свою думку.

Нова українська школа – це безпечна школа, дружня до дитини.   В цей день в 1-х класах проводились уроки  з інтегрованого курсу «Я досліджую світ», математики, читання. На уроках учні не лише слухали , а  й активно обговорювали питання у спільному колі, групах, парах, конструювали з LEGO та інших матеріалів.

Діти отримують велике задоволення від навчання в школі.

Отриманим позитивом ділимося у світлинах.))))

13.jpg 17.jpg 16.jpg 15.jpg 14.jpg 2.jpg 3.jpg 8.jpg 7.jpg 6.jpg 4.jpg 5.jpg