Наказ Про затвердження рішень педради від 24.04.2018 р.

Наказ
24.04.2018 р.                                                                            №      113
Про затвердження рішень
 педради від 24.04.2018 р.

Згідно з рішенням педради на тему: «Затвердження вибору підручників для 5-х,10-х класів на 2018-2019 навчальний рік»(протокол № 7 від 24.04.2018 р.,)

НАКАЗУЮ :
1.Довести вибір підручників для 5-х, 10-х класів школи, яким надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України»,що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році, до відома педагогічних працівників за списком:
1.1.«Українська мова (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Глазова О. П., 2018 р.).
1.2.«Українська література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Авраменко О.М., Пахаренко В.І., 2018 р.).
1.3.«Історія України (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Гісем О.В., Мартинюк О.О., 2018 р.).
1.4.«Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Гісем О.В., Мартинюк О.О., 2018 р.).
1.5. «Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Вербицька П.В., Волошенюк О.В., Горленко Г.О., Кендзьор П.І., Козорог О.Г., Маркусь Н.І., Махун Л.П., Педан-Слепухіна О.Л., Ратушняк С.П., Ситник Е.В., 2018 р.).
1.6.«Російська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою (авт. Баландіна Н.Ф., Дегтярьова К.В., 2018 р.).
1.7. «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ніколенко О.М., Орлова О.В., Ковальова Л.Л., 2018 р.).
1.8. «Польська мова (6-й рік навчання, рівень стандарту)» для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов та закладів загальної середньої освіти (авт. Біленька-Свистович Л.В., Ковалевський Є., Ярмолюк М.О., 2018 р.).
1.9. «Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Буренко В.М.).
1.10. «Мистецтво (рівень стандарту, профільний рівень)» підручник для 10(11) класу закладів загальної середньої освіти (авт. Масол Л.М., 2018 р.).
1.11. «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Бевз Г.П., Бевз В.Г., 2018 р.).
1.12. «Інформатика (рівень стандарту)» підручник для 10(11) класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В., 2018 р.).
1.13. «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Соболь В.І., 2018 р.).
1.14. «Географія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Коберник С.Г., Коваленко Р.Р., 2018 р.).
1.15. «Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.)» підручник підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я., Кірюхіна О.О., 2018 р.).
1.16. «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Попель П.П., Крикля Л.С., 2018 р.).
1.17. «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Гнатюк М.Р., 2018 р.).
1.18. «Захист Вітчизни (рівень стандарту, «Основи медичних знань»)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Гудима А.А., Пашко К.О., Герасимів І.М., Фука М.М., 2018 р.).
1.19. «Технології (рівень стандарту)» підручник для 10(11) класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ходзицька І.Ю., Боринець Н.І., Гащак В.М., Горобець О.В., Даниліна Е.М., Крімер В.В., Лапінський В.В., Малєєва І.В., Медвідь О.Ю., Павич Н.М., Палій Ю.В., Пархоменко О.М., Пасічна Т.С., Приходько Ю.М., Рак Л.М.).
1.20. «Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Гісем О.В., 2018 р.).
1.21.«Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В., 2018 р.).
2.Оприлюднити даний наказ та вибір підручників для 5-х, 10-х класів за на сайті школи до 25.04.2018 р.
3.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально- виховної роботи Барановську С.М.
Директор школи                                          Л.В.Жук

З наказом від 24.04.2018 № 113 «Про виконання рішень педради від 24.04.2018 р.» ознайомлені:

С.М.Барановська
                                                                               Г.В.Запольська