Книгоманія – 2016 р. Найкращий читач року

В районному конкурсі прийняли участь наші кращі читачі шкільної бібліотеки, учні 7-А класу Горупа Альона та Мошківська Катерина.

Дзвінко, цікаво, захоплююче розповідали вони про свої улюблені книги, вміло використовуючи свою уяву, фантазію і артистизм. Особливо відзначилась в артистизмі, в умінні подати зміст вибраної книги в ігровій формі, Горупа Альона. Вона розповіла присутнім про небезпечні, але шалено цікаві пригоди пітона з повісті С. Артюшенко «Жарт з пітоном». Свою розповідь Олена супроводжувала показом яскравих малюнків, чим ще більше привернула увагу до книги інших присутніх читачів та журі. Так як головним героєм цієї повісті був пітон, якого необачний чоловік приніс до себе додому,то іншим учням було цікаво слідкувати за поведінкою цієї небезпечної змії в незвичних умовах. Тим паче, що Горупа Альона, майстерно володіючи своїм голосом,вміло передавала всі нюанси різноманітних ситуацій. Вона так захоплююче розповідала, що інші учні самі зрозуміли, як важливо знати про поведінку тварин, особливо, небезпечних. Наприкінці, вона звернулась до всіх присутніх з проханням берегти всіх тварин, бо вони однаково цінні для природи.

З любов ю, великою пошаною до книги Деніела Кіза «Квіти для Елджернона» виступила Мошківська Катерина. Вона відмітила, що це дуже актуальна книга для нашого часу, бо всі ми хочемо бути розумними та успішними в сучасному житті. А це книга про можливість штучного підвищення інтелекту та його, нажаль, непередбачувані наслідки. Катерина Мошківська відмітила, що дуже важливо всім прочитати саме цю книгу для того, щоб зрозуміти: стати розумнішим можна тільки завдяки своїй наполегливій праці над самим собою. І ніяка хірургічна операція на мозку, ніякі ліки не добавлять тобі розуму та мудрості.

Як Горупа Альона, так і Мошківська Катерина зуміли зацікавити присутніх своїми улюбленими книгами, розширити їх літературний кругозір. Саме тому Горупа Альона посіла ІІ призове місце, а Мошківська Катерина отримала грамоту лауреата.

Отже, учениці 7-А класу Горупа Альона та Мошківська Катерина гарно підготувались до конкурсу, завдяки своїм талантам, а також завдяки підтримці та порадам директора школи, вчителів-філологів.